پروژه ها

پروژه ی مهاربندی سیستم کابل بانک ملی

سیستم مهار بندی کابل بانک ملی(سداد)

 پروژه ی طراحی، تولید و اجرای سیستم مهاربندی کابل شرکت داده ورزی سداد(بانک ملی) در طی سال  1397 انجام گردید. تصاویری از این پروژه را مشاهده میفرمایید.

پروژه سیستم مهاربندی کابل شرکت مبین نت

یکی دیگر از پروژه های طراحی و تولید و اجرای سیستم های مهاربندی کابل شرکت مبین نت بود که یکی از سنگین ترین پروژه های انجامی توسط شرکت سیدک بود. تصاویر این پروژه را میتوانید در تصویر مقابل مشاهده بفرمایید.

پروژه سیستم مهاربندی کابل مبین نت
پروژه سیستم مهاربندی رویال سعادت آباد

پروژه سیستم مهاربندی رویال سعادت آباد

یکی دیگر از پروژه های شرکت سیدک، طراحی، تولید و اجرای سیستم مهاربندی کابل های مجتمع رویال سعادت آباد میباشد. این پروژه در طی سال 1394 صورت گرفت. تصاویری از این پروژه را در تصویر مشاهده میکنید.

پروژه سیستم مهاربندی دیتا سنتر ایران خودرو

از پروژه های دیگر شرکت سیدک میتوان به پروژه ی مهاربندی کابل های دیتاسنتر شرکت ایران خودرو اشاره نمود. در این پروژه نیز طراحی و تولید و اجرای سیستم به صورت کامل صورت گرفت. این پروژه در طی سال 1394 صورت پذیرفت. تصاویری از این پروژه را در تصویر مشاهده میفرمایید.

پروژه سیستم مهاربندی دیتا سنتر ایران خودرو
اجرای پروژه های سبد کابل

سیستم مهاربندی دیتا سنتر بورس تهران

از دیگر پروژه های شرکت سیدک در طی سال 1394، طراحی و اجرای سیستم مهاربندی کابل دیتا سنتر بورس تهران(تکناب) میباشد که تصاویر این پروژه را در تصویر مقابل مشاهده میفرمایید.

پروژه سیستم مهاربندی کابل دیتا سنتر ایران مال

یکی دیگر از پروژه های تولید و طراحی و اجرا ی سیستم های مهاربندی کابل، مربوط به دیتاسنتر ایران مال میباشد. که تصاویر آن را مشاهده میفرمایید.

اجرای پروژه سبد کابل

ما بهترین خدمات را در صنعت ساخت و ساز ارائه می دهیم

 

راه های ارتباطی شما با ما شماره تماس هایی است که در اختیار شما قرار گرفته است. این ارتباط همچنین از طریق سایت نیز امکان پذیر است.
فهرست
بیشتر
× مشاوره آنلاین