درباره ما

داستان سیدک

شرکت سیدک با هدف ارایه خدمات تخصصی نوین در زمینه صنایع مفتولی و نیز تولید بومی محصولی جدید، با بهره گیری از توان فنی ومهندسی داخلی خود در سال 1387 موفق به تولید سبد کابل شبکه در ایران گردید.

این شرکت مفتخر به کسب عنوان اولین طراح ، تولید کننده و مجری سیستم های نوین مهاربندی جهت کابل (Wire Mesh Cable Tray) و تنها دارنده گواهینامه ایزو 9001 در ایران میباشد.

تولید سبد کابل بر مبنای بهینه سازی با استفاده از شیوه های کاملا مهندسی با طراحی های پیشرفته و با استفاده از مطرح ترین نرم افزارهای مرتبط موجب گردید است که سبدهای کابل این شرکت ضمن تحمل بیشتر سربار نسبت به نمونه های مشابه و نیز سینی کابل و نردبان کابل های موجود در بازار،از سهولت در نصب، زیبایی، استحکام و قیمت مناسبی نیز برخوردار باشند.
در واقع استفاده از این محصول میتواند باعث یک تحول عظیم در صنایع مختلف از جمله صنایع سنگین و سبک بالاخص زیر ساخت شبکه و مخابرات گردد.
نیاز مبرم کارفرمایان و پیمانکاران در پروژه های پسیو مراکز داده و مخابراتی به این محصول (سبد کابل) و نیز وجود مشکلات نصابان در نصب سیستم های مهاربندی سنتی و قدیمی مانند سینی و لدرهای کابل که گاها نصب این سیستم ها به دلیل استفاده از فرز و جوشکاری و نیز محدودیت های اجرایی آسیب های جسمانی به کارگران را با خود به همراه دارد، این شرکت را برآن داشت تا با طراحی و تولید سبد کابل ایرادات و مشکلات موجود را اصلاح و محصولی مطابق با استانداردهای بین المللی و مشخصات فنی شرکتهای مطرح و صاحب نامی چون کابلوفیل امریکا و لگراند فرانسه به صورت کاملا داخلی و بومی تولید و دسترسی به این محصول در ایران را ممکن و ارزنده نماید

چرا مدیریت کابل مهم است؟

چرا باید از سبد کابل استیل استفاده کنیم؟

سبد کابل استیل به مجموعه ای از سیم مفتول های متصل بهم گفته می شود که یک سیستم ساختاری سفت و مستحکم را ایجاد کرده است. استفاده از سبد کابل بسیار مقرون بصرفه است. در سیستم های قدیمی که مدام خراب میشدند و با توجه به پیچیدگی ها هزینه هنگفتی بابت تعمیر پرداخت می شد اما اکنون با توجه به سیستم مدیریت کابل، با توجه به زمان کمی که برای تعمیرات صرف می شود، بنابراین هزینه کمی نیز پرداخت می شود

اعتبار سیدک

جلسه وزیر محترم ارتباطات و فن آوری اطلاعات با مدیر عامل شرکت سیدک

اولین تولید کننده سبد کابل در ایران

وزیر محترم ارتباطات جناب آقای جهرمی در جلسه‌ای که به دعوت ایشان در وزارتخانه ی مربوطه با مدیر عامل شرکت سیدک، اولین تولید کننده سبد کابل در ایران، داشتند، فناوری سبد کابل را مورد تایید دانستند و به شرکت ها و سازمان هایی که نیاز به شبکه بندی کابل های مجموعه ی خود دارند، استفاده از سبد کابل را توصیه نموند. این امر نشان از کیفیت و سابقه‌ی درخشان شرکت سیدک بوده و میتواند به شما این اطمینان را دهد که پروژه های شما به بهینه ترین شیوه ی به سرانجام برسد.

فهرست
× مشاوره آنلاین